Gizlilik Politikası

Akkale Alabalık, kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde üçüncü kişilerin kullanımına sunmaz.

Akkale Alabalık, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır: • Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, • Elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek Kişisel bilgilere, sadece yetkili Akkale Alabalık personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Akkale Alabalık, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.) siteyi iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Söz konusu kullanım anonimleştirme esasına dayalı olarak gerçekleştirilir ve kişisel verilerin ihlaline yol açacak herhangi bir davranış içermez. Bu bilgiler, hiçbir şekilde üçüncü kişilere açıklanmaz. Ancak, yasal zorunluluk nedeniyle ve/veya kesinleşmiş mahkeme kararı ile talep edilmesi karşısında işbu Gizlilik Bölümündeki bilgiler yalnızca ilgililerle paylaşılabilecektir.

Akkale Alabalık, uygulamada bulunan bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Akkale Alabalık’in Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik politikalarını değerlendirmeniz gerekmektedir.